सफल सिद्धार्थ एकेडेमीको `स्पोर्ट्स मिट २०८० सुरु

एलएन गच्छदार

पुष ६ गते / सुन्दरहरैंचा

मोरंगको सुन्दरहरैंचा नगरपालिका वडा ५ बाँसबारीमा रहेको सफल सिद्धार्थ एकेडेमीको `स्पोर्ट्स मिट २०८०´ सुरु भएको छ । विहीवार विद्यालय परिसरमा आयोजित एक औपचारिक कार्यक्रमकाबीच खेलकुद कार्यक्रम उद्घाटन गरिएको हो। कार्यक्रमको सभाध्यक्ष स्कुलका प्रधानाध्यापक सबिता ढकालले गरेकी थिइन् ।

उद्घाटन कार्यक्रममा बोल्दै सफल सिद्धार्थ एकेडेमीका निर्देशक राजन लम्सालले खेलकुद मिटको पूर्ण सफलताको कामना गर्दै व्यक्ति र शारीरिक स्वास्थ्य विकास मदत संगै  स्कुलबाट खेलाडीहरू उत्पादन गर्न सकोस् भन्ने शुभकामना दिएका छन् ।

उद्घाटन कार्यक्रमका विद्यालयका प्रधानाध्यापक  सबिता ढकालले आफ्ना विद्यार्थीहरूको प्रतिभा प्रस्फुटन र सर्वपक्षीय विकासका लागि विभिन्न क्रियाकलाप गर्दै आएको उल्लेख गरेकी छिन ।

उक्त स्पोर्ट्स मिट २०८० मा प्रि-प्राइमरी, प्राइमरी, बेसिक र सेकेण्डरी लेभलका बिधार्थीको सहभागिता साथै आन्तरिक र बाह्रय गरी ३० भन्दा बढी खेल हुनेछ  । सो कार्यक्रमको बिधिवत समापन आइतबार हुने एकेडेमीले जानकारी दिएका छन् ।

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईँको इमेल ठेगाना प्रकाशित गरिने छैन। अनिवार्य फिल्डहरूमा * चिन्ह लगाइएको छ