५० किलो गाँजा सहित विराटनगरबाट दुई जना पक्राउ 

विराटनगर । विराटनगरबाट ५० किलो गाँजा सहित दुई जना पक्राउ परेका छन् । शनिबार बेलुका बसपार्कबाट ५० केजी गाँजा सहित मोरङ प्रहरीले दुई जनालाई टेम्पो सहित नियन्त्रणमा लिएको हो ।पक्राउ पर्नेमा धनकुटाको सहिदभुमी गाउँपालिका–४ का ४४ वर्षीय यज्ञप्रसाद राई र टेम्पो चालक मोरङ बुढीगंगा बस्ने ४६ वर्षका रोहितकुमार थापा रहेका छन् ।

को २ ख २४२२ नम्बरको टेम्पोमा रायोको साग र तेजपत्ता अनलोड गर्दै गरेको अवस्थामा गाँजा बरामद भएको मोरङ प्रहरीले जनाएको छ । विशेष सुचनाको आधारमा खटिएको प्रहरीको टोलीले साग र तेजपत्ताको तीनवटा बोराभित्रबाट गाँजा बरामद गरेको हो ।

मोरङमा प्रहरी नायव उपरीक्षक (डीएसपी) दिपक श्रेष्ठका अनुसार बरामद गाँजा धनकुटाबाट ओसारपसार भएको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । लागूऔषध ओसारपसारको कसुरमा प्रहरीले उनीहरूलाईलाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।

उनीहरुमाथि लागुऔषध ओसारपसारको कसुरमा मुद्दा चलाउने तयारी भईरहेको मोरङ प्रहरीले जनाएको छ । मोरङ प्रहरीका अनुसार घटनाको थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ