यामाहा ब्राण्डका आधिकारिक बिक्रेता बिराटचौकमा, भोलि देखि शुभारम्भ


मोरङको सुन्दरहरैंचा नगरपालिका वडा -९, बिराटचौकमा यामाहा सोरुमको आधिकारिक बिक्रेता भोलि (आइतबार ) औपचारिक रुपमा उदघाटन हुने भएको छ।
बि एण्ड बि अटो ट्रेडर्सले यामाहाको विभिन्न ब्राण्डका बाइकहरुको सोरुम संचालनमा ल्याएको हो । यसको सोरुम गत अषाढ अर्थात ९ महिना अघि नै खुलेपनि आधिकारिक उदघाटन भने हुन सकेको थिएन । यसको आधिकारिक उदघाटन भने कोशी प्रदेशका सांसद माननीय ज्ञानेन्द्र सुबेदीले गर्ने भएको छ।

https://janacharchatimes.com.np/wp-content/uploads/2023/08/358573545_688298886644492_2885704287178363969_n.jpg >

बि एण्ड बि अटो ट्रेडर्सका संचालक युवा ब्यबसायी बिष्णु कार्कीका अनुसार यामाहा ब्राण्ड भनेको बिश्वमै चर्चित जापानीज ब्राण्ड हो। हाइ माइलेज, बढी गति दिने ब्राण्ड भएको र एफ आइ टेक्नोलोजीमा निर्माण भएको बाइक र नेपालको यस्तो मात्रा ब्राण्ड हो जसको ९५ प्रतिशत गाडीहरू एफ आइ टेक्नोलोजी भएको कार्कीले बताए। नेपालमै यामाहा ब्राण्डको एफ आइ टेक्नोलोजी बनाउन सक्ने दक्ष जनशक्ति र उपकरण भएको एक मात्रा ब्रान्ड हुनाले अधिकांशको रोजाइमा पर्न गएको कार्कीको तर्क छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

तपाईंको ईमेल ठेगाना प्रकाशित हुने छैन । आवश्यक ठाउँमा * चिन्ह लगाइएको छ